| niko a întrebat:

Hey TPU:* Ce mai >faceti?big grin< O mica problema iar. am 1 saptamana de cand m.am despartit de pr meu dupa 10 luni impreuna. si as vrea si eu daca se poate niste melodii asa mai triste sau macar niste statusuri prin care sa ii arat ca nu ma afecteaza ca ne.am despartit sigh in fine pe mine ma afecteaza enorm dar nu vreau sa vada ca sufar ca ne.am despartit
mersi anticipat big hug >big grin

9 răspunsuri:
| evelynne a răspuns:

Blank§Jones- fallen; Marc Anthony-when i dream at night; Only time sweet november love struck imi plac mel astea chiar daca sunt mai vechiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ReadyForMee a răspuns:

Stiuu cume e :p! Eu am ascultata Goodbye my lover-James Blunt si la status nu am pus dar uite o idee sa se lege : I really fell in love, but now with a last goodbye, teary eyed let's say farwell... Sper ca am ajutat! Numai bine!
ReadyForMee~~

| ReadyForMee a răspuns:

Oh mi-am mai amintit o melodie pentru tine:
Chris Daughtry - Life After You si un status legat:Life after you will be hard but, we have to move on.Sunt atat de poetica in aceasta seara laughing! Sper ca am ajutat! Numai bine!
ReadyForMee~~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă pui statusuri d-alea clar își dă seama că încă ești în limbă după el.

| Last1 a răspuns:

Da-i ignore si pune-ti ce status vrei

| Dania_3548 a răspuns:

Pfff, Bibi, Bibi... sad Greu de zis. Pai sa incepem asa: Si eu am trecut prin ce treci tu acum - prin despartirea, apoi am avut si eu faza asta cu "nu mai imi pasa" - si nu am facut bine ce am facut. Nu trebuia sa ii arat ca nu imi mai pasa, pentru ca eu credeam ca daca lui nu ii pasa, mie de ce sa imi pese, dar nu e asa! Si acum sufar ca nu mai e al meu! crying Dar suntem oarecum prieteni... happy Eu zis sa nu ii arati asta pentru ca nu e bine ce faci, iar legant de melodii, te sfatuiesc sa asculti melodii de-a lu' Nane, Arghio sau alti cantareti "de strada" - cum le zic eu big grin -, deci noroc! kiss Te-am pupat! :-H

| zozole_5399 a răspuns:

Vreau sa iti zic ceva in legatura cu statusurile nu iti pune statusuri de astea pentru ca se va prinde puneti si tu statusuri vesele si atunci isi va da seama ca tie chiar nu iti mai pasa de el apoi o sa incerce sa vorbeasca cu tine si probabil o sa te intrebe daca mai vreti sa stati impreuna iar tu ce trebuie sa faci prima data spune-i ca te mai gandesti iar daca o sa te sune sau o sa insiste inseamna ca tipul chiar te iubeste atunci spune-i da dar daca nu te mai suna sau daca nu te mai intreaba cautati altul lui nu ii pasa de tine si muzicile incearca sa cauti pe google melodii triste si poate gasesti ceva sper sa iti fie de folosbig grin