| niko a întrebat:

>Heybig grin< Ce faceti?
Deci...
Am mai pus intrebari in legatura cu aceasta relatie. dar acum e diferit.
Ne.am despartit acum 2 saptamani pentru ca nu mai tineam la el.
Dar acum 1 luna km asa si o prietena cu care m.am certat asta vara s. a despartit de gagiksu...
Si acum fostul' meu e cu ea...
Nu prea ma afecteaza ca sunt impreuna atata timp cat eu oricum nu mai tin la el.
Dar fiind fosta mea prietena ma simt asa putin nasol... Mai ales ca la 3 zile dupa ce ne.am despartit deja sa vad poze cu ei, sa imi spuna ca vai vezi dmne s. a indragostit si pnm.
Am incercat sa ii spun ca nu imi pasa ca poate sa faca ce vrea ca nu ma afecteaza dar in sinea mea asa putin ma afecteaza...
Ce sa fac? sigh Vreau intr-adevar sa nu ma mai afecteze povestea asta...
Un sfat ceva? Va rogsigh :*:*:*
MULTUMESC MULT!>:d

2 răspunsuri:
| kidu_6779 a răspuns:

Hmm...stiu ca tii la prietenia aceea dar nu iti face bine.
Nu am prea inteles de ce te-ai certat cu ea dar nu asta conteaza...ci faptul ca trebuie sa te indepartezi.
Sunt sigura ca desi pari tare, in strafundul sufletului tau te afecteaza chiar si un pic.
Cam singurul lucru pe care il poti face e sa incerci sa te indepartezi de toata povestea, pozele...banuiesc ca le-ai vazut pe vreun site gen facebook sau hi5 deci incearca sa nu le mai frecventezi prea des si sa faci ceea ce iti place cel mai mult...sa te axezi pe ceva ce iti face bine.happy

Răspuns utilizator avertizat