| Ciucii a întrebat:

Cunosc un baiat de doi ani! Cand m-a vazut prima oara m-a placut pe loc si eu la fel.Am facut cunostinta cu el si ne-am imprietenit, ieseam cu el si prietenele mele sau cand ne intalneam la scoala ma lua in brate, ma pupa, simteam ca ma place! Dar acum cand ne intalnim in parca nici macar buna nu ne mai zicem.nu stiu ce s-a intamplat.Eu ink il mai plac! Si ma intreb daca si el ma mai place! Voi ce ziceti? funda+vot

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Poate s-a indragostit de altceva sau poate a crede ca tie nu iti place de le si face pe indiferentu. vb cu el pe mess. nu te faci de ras daca il intrebi ce are cu tinewinking

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Are alte interese acum, nu neaparat legate de alta fata, poate este sportul, un joc de calculator, altele.

| Chimilica a răspuns:

Are el un motiv daca nu te mai baga in seama. Il poti intreba. Intreaba-l de ce nu te mai baga in seama, ce s-a intamplat, etc.

| Bettw a răspuns:

Poate s.a indrgoOsstith d altcineva. oricum inkearka sa vb ca el.j spne.i ce simnti.pentru el. intrebare dc se comp asa cu tine. daca te mai place.ce se int d nu te mai baga in seama. nu stiu. intrbal ce vr sa afli. SsucCess.winking