| b3bitsa a întrebat:

daca am folosit deja de 3 ori schimbarea numelui dpe facebook, de ce nu mai pot sa il schimb? exista vreo solutie? Daca da, va rog spuneti-mi-o! Fara misto. va multumesc anticipat :* Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Thynna1997 a răspuns:

Saluuut dragutzaaa!
Deci... numele de pe Fb-ook nu poti sa il schimbi mai mult de 3 ori... si daca mai incerci in coninuu ti se va suspenda contul!
Parerea mea daca vrei alt nume sa iti faci un id nou de messenger si
sa iti faci cont pe acel id... o nou cont pe Fb si sa iti schimbi numele, altfet daca tot incerci cu contul acesta sa iti schimbi numele si se va suspenta...
Succes!batting eyelashes
Fundaaa?batting eyelashes smug

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Toate numele folosite sunt verificate de reprezentantii siteului. Facebook isi doreste ca utilizatorii sa-si foloseasca numele real, si de aceea au impus un numar limitat de schimbari al acestuia.
Bafta!

| teodoram a răspuns:

Numele de pe facebook poti sa ti-l schimbi de cate ori vrei tu. daca s-a blocat da-i log out si mai intra odata, bafta!