| minioni a întrebat:

Exista o limita la schimbarea numelui pe TPU?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, doar să nu aibă alt utilizator numele pe care-l alegi.
Baftă!

| mona a răspuns:

Din cate stiu, nu exista

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu, NU există o limită pentru schimbarea numelui pe TPU. Îţi poţi schimba numele ori de câte ori doreşti, cu condiţia să nu aibă un conţinut obscen şi să nu fie deja folosit de un alt utilizator. Bine ai venit printre noi.

Pa-pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din câte ştiu eu, NU există o astfel de "limită"!

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Nu,iti poti schimba numele de cate ori doresti.
O seara buna.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu există o regulă.
Pe curând!

| LTAA a răspuns:

Nu poti sa pui spatiu si unele caractere, iar numele pe care vrei sa ti-l atribui sa nu fie alocat deja altui utilizator.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu din cate stiu eu,iti poti schimba numele ori de cate ori doresti,dar conditia deja ti-a fost precizata,aceea ca alt utilizator sa nu aiba numele tauhappy. Oricum, daca acest lucru se intampla, numele nu va fi acceptat si astfel, vei avea posibilitatea sa schimbi ceva la el, sau sa alegi altulhappy.Pa-pa!