| Com3 a întrebat:

sad Deci numai pot de dorul ei, am fost 2 ani impreuna, si am facut, greseala de a o insela! sad
Vreo 2 lunii nu a mai vrut sa auda de mine, apoi m-a intrebat, daca vreau sa mai incercam odata, si eu cu orgoliul meu de ****, am zis ca mai bine nu, chiar daca o iubeam enorm, chiar nu stiu ce a fost in capul meu! oh go on
Acum, zi si noapte ma gandesc tot la ea, am incercat sa vorbesc cu ea la scoala, i-am zis sa stea 5 minute, s-a uitat la mine si a plecat! sad
Ce naiba sa fac?, o iubesc enorm!... sad
Insa, am incercat sa fac pe durul, cand am spus ca nu vreau sa fim din nou, impreuna chiar daca eu am inselat-o.! sad
Noaptea nu pot sa dorm, fiindca ma gandesc tot la ea!
Nu mai stiu ce sa fac, acum numai intra nici pe mess!...
La telefon nu-mi mai raspunde!...
Am facut o, mare greseala pe care o sa o regret tot timpul! sad
Ce as putea face, sa vorbeasca din nou cu mine, si sa ne impacam? sad

9 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Esti un prost orgolios, bravo fetei ca are mandrie in ea si te-a lasat, cu asa atitudine si mandrie inca sa iti mai dea o sansa, pun pariu ca o vei insela iar daca ati fi iar impreuna, esti un fraier

| Com3 explică (pentru kandaraki):

Fa, jita ti-am cerut eu parerea despre cum sunt?, vezi-ti in... de treaba ta, daca te simti prea plina de figurii abtine-te sa raspunzi!

| kandaraki a răspuns (pentru Com3):

Auzi ba porcule ipocrit ce esti, faptul ca te crezi mare si tare in viata nu arata decat ca esti un idiot cu nasul pe sus, dar totul cu vremea trece, faptul ca raspunzi urit si esti indiferent si arogant, arata educatia ta

| elvisel a răspuns:

Ce ar fi sa nu mai faci tu pe durul si sa fii tu insuti, du-te la ea acasa roaga sa iasa putin pana afara(si in genunchi daca situatia o cere ca doar o iubesti)lasa orgoliul la o parte si explica-i fetei ce simti cu adevarat fara glume si alte prostii

| 69dacăvrei a răspuns:

Eu zic sa mai incerci o data si sa ii spui exact dar exact ce ne-ai spus si noua si daca nu vrea, nu mai incerca, ii faci mai mult rau.
Noroc!

| Evelyn666 a răspuns:

E confuza, crede ca o iei la misto. Si nu e normal? Ce ai vrea sa creada, prima data ii spui ca nu, apoi iti pare rau? Tu ai gandit macar inainte sa faci asta? Daca nu a vrut sa mai auda de tine vreo doua luni, e clar cat de rau s-a simtit. Apoi, isi face in sfarsit curaj, si te intreaba...iar tu spui nu. Vorbeste cu ea si explica-i de cate ori este nevoie, dar nu te astepta sa te creada din prima, fiindca deja ai bagat-o in ceata. Daca te iubeste, va trece si peste asta.

| jolidon12 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea pana te asculta si nu renunta. Da, ai facut o greseala si ea a fost dispusa sa te ierte si tu totusi ai refuzat-o. Eu cred ca acum si-a pierdut toata increderea in sine si mai ales in tine si o sa fie greu sa ii recastigi increderea dar nu te da batut daca o iubesti cu adevarat. Mult succes!

| UTB a răspuns:

Familioane, salut!
uite trebuie cumva sa o convingi sau daca nu sa folosesti forta sa o faci sa vorbeasca cu tine, inainte de a vb cu ea si totodata cand vorbesti cu ea iti lasi orgoliu deoparte eu unu nu am orgoliu intre mine si iubita meawinking adica poti sa si plangi nu cred ca e vreo problema, ce daca esti barbat si nu stiu ce si baietii plang frate. spune- i cat de mult o iubesti si ce inseamna ea pentru tine si o sa recunosti faptul ca ai fost bleg in a o refuza. roag-o in genunchi sa te ierte spune-i ca crezi in voi 2. recunoaste tot ce e in tine da tot afara lasa onoarea. iti recomand sa faci asta intr-un spatiu restrans. roag-o mult plangi. daca te iarta ii promiti ca vei schimba unele chestii daca nu trebuie sa-ti accepti soarta o sa suferi si asta e. viata merge inainte
EU ITI UREZ BAFTA SI NU UITA INTR-O RELATIE NU AR TREBUI SA EXISTE ORGOLIU
apropo trimite-i scrisori frumoase ceva prin posta dar nu de pe net din inima.winking

| DianaLadyD a răspuns:

Ai fost cam BOU ca ai facut asta, TU cum credeai ca o sa reactioneze, e va pupa in cur, si te iarta, NU! Lasa-i un mesaj pe facebook sau pe e-mail sau pe ce vrei tu, numai ca ia sa vaa, acolo scrii ce vrei tu!