| AnaysCosmaSingerActrees a întrebat:

este vorba despre acelasi baiat, azi vorbeam cu un coleg si vine la mine si imi zice "ce face fata?" eu ii raspund "bine, tu?" si atunci colegul meu pleaca si raman eu cu el si imi zice "ce frumoasa esti!" si atunci se suna si vine profu de sport ca aveam ora de sport. El era portar(baietii se jucau fotbal, eu dadeam la cos) si el tot se uita la mine pentru ca a ratat mai multe goluri(a pierdut echipa lui cu 9-4) Voi ce credeti, ma place? Dau funda.....Eu il plac foarte mult.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta fratii mei luati notite este suficient sa mergi la o fata sa ii spui ca e frumoasa ce deja i-ati topit inima. RESPECT baiatului NOTA 10

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca te place. Nu rata ocazia.

| WaterDrop a răspuns:

Daca nu te deranjeaza replicile lui de fotbalist, da-i bataie. Posibil, insa sa nu te placa chiar atat de mult pe cat crezi tu, gandeste-te la asta din start ca sa nu fii prea dezamagita dupa.