| Emilia_8060 a întrebat:

Imi place de un baiat care l.am vazut pentru prima data asta vara cand se plimba cu bicicleta. Din prima clipa l.am placut. Apoi nu l.am mai vazut-o buna bucata de timp. Acum apropximativ o luna coincidenta a facutca, plimbandu.ma sa trec pe langa el. Ne.am zambit reciproc si am crezut ca ma topesc!:X >8-. Eram atat de emotionata incaput nu puteam zice nimic. Voi cum credeti ca ar fi mai bine: ca atunci cand il voi vedea sa intru in vb cu el si sa. i cer nr sau sa las totul la voia intamplarii?straight face

P. S.: Il plac f mult love struck: si imi doresc sa fiu cu >el8-

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă îl placi atât de mult, eu cred că ar trebui să faci o încercare şi, data viitoare când îl vezi, să intri în vorbă cu el, să încerci să îl cunoşti. Cu timpul, îi vei afla şi numărul de telefon.
Mult succes!

| LeuTz a răspuns:

Daca te duci ca marlanca la el "Ba da numarul tau ca esti scumpic " sau alte cacaturi de genul o sa te ia drept panarama indrazneata. Daca zici ca e cu bicicleta opreste-l intr-o zi si roaga-l sa te invete sa mergi pe bicicleta ca pretext.El sigur o sa se ofere sa te ajute si in timpul asta cat te invata sa zicem o ora doua incercati sa va cunoasteti iar la sfarsit cere-i numarul.E chiar asa greu?

| NoChanceForUs a răspuns:

Dragoste de adolescenți naivi...peste ceva timp va fi altul...și tot așa.