| Sunshine18 a întrebat:

Hey TPU!
imi place de un tip de la mine din liceu si cred ca si-a dat seama.
ne intalnim in fiecare dimineata in statie/autobuz iar in unele pauza trec pe la el pe la clasa.
n-am nici o idee ce sa fac sau sa-i spun.straight face
mi-am dat seama ca stie ca-l plac pentru ca intr-o dimineata m-a cam barfit in statie.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna, e simplu apeleaza la prieteni sa stie ca si tu il placi si ai vrea sa-i vorbesti si vei vedea ca va face el primul pas! Da-i ocheade, zambeste-i provocator! Pa si bafta!

| AnGeL a răspuns:

Faza e ca nu merita sa placi un asemenea baiat
cum sa te barfeasca in statie? atat de prost e?
e clar ca nu te place ba mai mult acum si-a gasit subiect de barfa
lasa-l in pace fa pe indiferenta si te asigur ca va veni el la tinewinking

| Sunshine18 explică:

Barfit nu in sensul rau al cuvantului(spre)
doar a vorbit putin despre mine...dar nu stiu exact ce