| Jhonny312 a întrebat:

Hey,TPU! In clasa a 5 a imi placea de-o fata.Foarte frumoasa.Erea prima fata pe care o placeam cu adevarat.Desigur fiind un baiat foarte timid nu am putut fi in stare nici macar sa vb cu ea.Dar in schimb la fiecare ora o priveam pe ascuns.O admiram din tot sufletul.Toate acestea pana intr-o zi cand un coleg i-a spus treaba asta, desi el nu stia nimic, totusi a lansat aceasta polemica in gluma de fata cu mine si cu ea.Aceasta cand a auzit s-a uitat spre mine cu niste ochii marii si dispretuitorii plini de dezgust priveau parca o abominatie as putea sa spun si-a rostit urmatoarele cuvinte pe care nu am sa le uit"Iuh, n-as vrea sa fiu cu tine niciodata, iac" Pot spune ca desi aceste vorbe par dure reactia corpului ei a fost cu mult mai ticaloasa".De-atunci am inceput sa ma schimb-devenisem chiar mai retras decat puteam sa fiu pana in momentul acela.Traiam intr-o alta lume chiar incepeau sa-mi placa anumite personaje(feminine din desene/jocuri.Cea mai mare parte a timpului mi-o petreceam visand.Stateam intins pe pat sau pe scaun si-mi imaginam tot felul de imposibilitati.Chiar in perioada aceea dadusem de porno.Ma masturbam de 3-4 ori pe zi, dar tot nu pot spune ca erea pe deplin satisfacut. Mintea mea devenea din ce in ce mai bolnava.Traim intr-o lume fantezista si chiar imi placea.Doream sa intru in vorba cu cineva tot mai greu, mai ales daca erea fata.Ma consideram mult subnivelul altora.Cu toate ca sa purtat atat de nedemn cu mine, eu tot tineam la ea.Am continuat sa o privesc pe ascuns in urmatorii doi ani. Dupa s-a transferat la alta clasa... Timpul a trecut acum sunt clasa a 11- a si pot spune ca inca ma mai gandesc la ea, desii nu am mai vazut-o de un an jumate'. Anumite chestii sau ameliorat de-atunci in schimb nu pot sa vb cu nicio fata de care imi place/orice fata in general.Ma simt urât, ma simt cea mai nedemna persoana.Parca subconstientul vine la mine'si-mi. spune "Măii prosstule nu ai sanse la ea! Nu te uiti la tine-esti urat si nimenii nu te iubeste-hahaaha" Cu toate astea sunt om si ma doare sufletul cand vad atatea caractere arogante si ticaloase in jurul meu care primesc mereu ceea ce-si doresc, desi poate mi-am dorit mai mult ca ei...(De-atunci am dobandit o inclinatie ciudata pentru picioarele femeilor.Am un foot-fetih.Mi-ar placea sa le mangai si sa le ling, insa nu am avut niciodata curajul sa-i spun cuiva)

4 răspunsuri:
| gabbyella200051 a răspuns:

Trebuie sa gasesti o alta. Care te va iubi.
Imi pare rau de tot. Dar cred ca esti cool si super. Sunt in a sasea si am vazut asa cazuri. Totul va fi bine. Vei găsi pe cineva....care te va pretui cum meriti

| Shanga a răspuns:

Tipule, ai talent, trebuie sa scrii carti, m-a captivat ce ai scris tu aici. Cat despre problema ta, incearca sa nu mai fi asa timid, o sa gasesti mai tarziu fata potrivita, fetitele astea de 15-16 ani nu prea gandesc, doar sa nu mai stai sa bocesti pentru ele. Noroc

| MayaAndrusciac a răspuns:

Îmi oare rău ce sa întâmplat, dar eu zic să cauți o fată care să te iubească și să te aprevieze
Ar trebui să vorbești cu mai multe fete și mai des și așa încep să se îndragostească de tine.