| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU. Intr-o zi eram la scoala si un copil mi-a spus "ce tatze ai"! Eu am tacut si am fugi t pe hol. Ce trebuia sa fac? A doua zi doi baieti tot din clasa îmi dădeau palme la fund... Am doua întrebări:ce trebuia sa spun atunci când mi-a spus băiatul acele cuvinte si cum trebuia sa reactionez atunci cu palmele peste fund?

Răspuns Câştigător
| David000000 a răspuns:

Cand iti da palme peste fund intoarcete si dai o perversa din fundul gradinii sa te tina minte! sau du-te la diriginte/diriginta si sa nu taci sa injuri in engleza dar vezi sa nu fie Profa de engleza pe hol..Parerea mea cred ca asa ar fi normal sa faca o fata daca ia-s da eu niste palme pe fund laughing)) rolling on the floor)

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Mda.

| Daredevil1998 a răspuns:

Daca nu faci nimic, inseamna ca iti place sa fii pipaita laughing asa ca fa ceva sa nu creada colegii tai ca esti ***

| ywar a răspuns:

Iti place, bag eu seama... Ce sa-i faci? Ce-ai putea tu face? Ia gandeste-te!

| MidnightR a răspuns:

Sa-nteleg ca mintea ta e in service si nu poate raspunde?

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Cand ti-a dat cu palmele la fund trebuia sa ii zici invatatorului/dirigintelui, nu trebuia sa zici nimic, nu trebuia sa fugi trebuia sa ii zici dirigintelui/invatatorului

| aphrodite a răspuns:

nu-i lăsa să te manipuleze

| DrWhoeverIam a răspuns:

Du-te la diriginta/e/director. Sau, bate-i sanatos! laughing

| Endrocalmut a răspuns:

Urla hormonii in prunci la vârsta asta. Încearcă sa ignori spridusi pusi pe agatat si nu te lasa la colegii tai.