| katherinekath9977 a întrebat:

Mie imi place de un baiat. Si intr-o zis eram cu prietenii in parc si era si el pe acolo. El fumeaza asa ca m-a rugat sa ii aduc bricheta de pe banca. Cand i-am intins bricheta el m-a prins de toata palma si m-a tinut de mana vreo 3 secunde. (sper ca ati inteles) Si mai mereu se uita la mine. E posibil sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Cu siguranta, daca el manifesta asemenea gesturi inseamna ca sentimentul este reciproc iar pentru a afla lucrul acesta exact, ca sa nu mai ai dubii da-te in vorba cu el vezi cum iti vorbeste, cum te abordeaza si bineinteles iti vei da seama daca este exact ce ai crezut sau nu.

7 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Bună,
Nu îți spun că DA sau că Nu dar îți spun ca în loc să întrebi aici mai bine l-ai întreba pe el că RĂSPUNSUL se află la el.
Deci aici poți afla de 50%DA și 50NU
Te-am lămurit?

| UngUrU777 a răspuns:

Sunt sanse! Dar intreaba-l!

| OlariuRox a răspuns:

Da e posibil, spune-i ce simti sau roga un prieten comun sa afle daca chiar tine la tine sa roagal sa va ajute sa va cuplati.

| yubaretzul a răspuns:

Noooo ti se pareee...laughing))

| Walve a răspuns:

De ce nu il intrebi? Bine, nu asa direct. In cel mai rau caz o sa te refuze, nu o sa cada cerul.

| Metaxa24 a răspuns:

Da logic!

| bosSone a răspuns:

Da sigur asa fac si eu cand imi place de o fata ceva de genu ma uit dupa ea mereu etc! crede-ma du-te la el si incearca sa va cunoasteti sau intreaba daca te place? funda?