| ஐKatsu a întrebat:

Pentru jucatorii de IMVU. Cine imi poate da si mie un cont fain? [ Se tot plange sorumea ca vrea si ea un cont ca al meu si nu ii pot face din cauza ca numai este metoda cu refer a friends^^]
Multumesc anticipat!
[scuze de categorie] :]
Dau fundoi+vot!
[daca e sa-mi dati un cont trimite'til pe PRIVAT!]

3 răspunsuri:
| rTurcoaz a răspuns:

rolling on the floor) Uite. Mai bine ceri pe IMVU conturi decat pe TPU. Logic ca nimeni nu o sa primeasca funda si ca nu o sa primesti nici tu cont rolling on the floor)

| LazokAndreea a răspuns:

Uite am eu un coont nu mil mai trebuie nu am intret pe el de mult numele e Maiutzica sau Maiutza vezi tu si parola e andreea1 sau sweetangel

| ஐKatsu explică (pentru LazokAndreea):

Nu merge ^^ Si app se pune la privat :-s