| akialexe123456789 a întrebat:

prietenele unei fete pe cere o plac spun ca si ea ma place
este adevarat sau is bat joc de mine cum stiu
?

6 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Credeam ca urmeaza ceva dupa atata spatiu..cum stii? Pai iti dai sema dupa cum se poarta ea cu tine.

| neutrino a răspuns:

A doua varianta...Cum crezi ca unei fete ii poate place un baiat care scrie asa cum scrii tu?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ce-i cu kilometrul ăla de spaţiu liber la întrebare? Sunt foarte posibile ambele variante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioi,tulai Domnie!
Da cat ai tinut apasat pe Enter-ul ala?
Revenind.
nu te increde in 'prietenele' ei. Ambele variante sunt valabile, deci... cel mai bine e, daca vorbesti cu ea. Spune-i ca o placi si vrei sa stii daca sentimentul e reciproc.
Pana la urma, vei stii o treaba sigura si indiferent de raspunsul pe care ti-l va da, vei sta linistit ca cel putin ai incercat!

Nu pierde lucruri din teama de a nu le pierde.
O zi frumoasa! happy

| Dragonfly6 a răspuns:

Nu știu cum ar putea să nu-și bată joc de tine având în vedere că ți-ai uitat deștul pe Enter. Și nu cred că e prima dată.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

N-ai ce face **** esti o batjocora de om