| albaneagra a întrebat:

Hey TPU..sa incep cu incepullaughing. draga mea prietena mi-a propus intro seara sa facem sex in 3..suntem impreuna de 3-4 luni de zile si suntem mai "nebuni" asa de fel..acuma nu stiu ce sa zic? sau ce sa fac?laughing

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti tanar esti in perioada in care trebuie sa incerci tot ce se poate si sa fi deschis la minte, profita, rar gasesti asa fata isteata si deschisa, cinste eiwinking

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi da accept dar sa isi aduca prietena de clasa cu analizele la zi rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Eu stiu una si buna; "Nimic nu este imposibil pentru cel care încearcă." Totul se rezuma la a avea curaj. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Faci cum iti dicteaza inima.

| sofisis a răspuns:

Desi multa lume crede ca jocurile sexuale sunt asa...amuzante si cum se vad prin filme porno, atunci cand se pune problema de experiente de genul asta INTR-UN CUPLU, problema trebuie discutata foarte, foarte in amanunt.
Trebuiesc stabilite de la inceput toate regulile: cine, unde, cum, cand, in ce fel, ce se intampla dupa. Sunt multi oameni care au impresia ca sunt deschisi la minte si ca pot face chestii de genul si descopera dupa ca nu e chiar asa.
Doar voi doi stiti daca puteti sau nu sa acceptati chestiile astea si pana in ce punct.
Eu mereu am militat mai degraba pentru a face swing decat sex in 3. Asa, toata lumea e in castig.

| Lawliet14 a răspuns:

N-ar trebui sa faci sex decat din iubire.

| Iridescent a răspuns (pentru Lawliet14):

Atunci multi ar muri virgini. Termina cu ideile astea medievale.

| Iridescent a răspuns (pentru Lawliet14):

Accepta, o sansa ca asta e infima. Distractie placuta.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Iridescent):

Porunca a 7-a zice sa nu fii desfranat. Daca nu faci sex din iubire, esti desfranat. Iar daca inseli intr-o casatorie, atunci e preacurvie (adulter).

| Iridescent a răspuns (pentru Lawliet14):

Si unde scrie asta? Exact asa cum ai spus-o tu? Nu ai inteles ce inseamna sa fii desfranat.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Iridescent):

In invatatura ortodoxa spune "Sa nu fii desfranat!" iar in cea iudaica "Sa nu preacurvesti!".

DESFRÂNÁ, desfrânez, vb. I. Refl. (Rar) A se deda destrăbălării, a duce o viață necumpătată, de plăceri ușoare. – Des1- + [în]frâna.

DESFRÂNÁRE, desfrânări, s. f. Faptul de a se desfrâna, de a fi desfrânat; destrăbălare, stricăciune, depravare. – V. desfrâna.

E Decalogul.

| Bigirl a răspuns:

Puțin penibil. Adică mă gândesc că ți-o fi cerut sex în 3 cu încă o "parteneră" și e normal ca băieților să li se aprindă repede beculețul când vine vorba de așa ceva și mai ales când propria iubită îți propune asta dar aș vrea să te pui puțin în postura cealaltă happy, dacă ți-ar cere ca al 3lea membru sexual să fie un "EL" nu o "EA" cum ai reacționa? Ar fi cv gen " nu o atrag fizic? ori O am prea mică? Nu o satisfac destul? Mă iubește în primul rând de îmi cere asta?" Frate, poate te supără comentariul meu cu privire la ce ai spus dar eu am impresia că dacă fata ți-a propus să faceți 'threesome' nu te iubește, e doar dornică de distracție, aventură și atât. Nu mi-aș împărții bărbatul cu nimeni, ar fi cel mai penibil gest posibil. Numai binewinking!

| albaneagra explică:

Da bun sa zicem ca facemlaughinginsa in orce caz nu cu un prieten foarte bun. poate cu cineva mai noulaughing