| Qwertyuop2389 a întrebat:

Scuzati de categorie... dar am o problema si nu am gasit categoria cea buna.Am vb cu un prieten pe fb si acesta a zis la baza ca are o grupare masonica si m a intrebat daca stiu sa folosesc shurikenul.Eu din nou i-am zis ca da si ca am sabie bunicica dar la baza. Dupa a zis ca a facut cv la politie si ca o sa intru in puscarie...Tin sa mentionez ca nu i am dat niciun fel de poze sau de dovezi pentru ca na nu aveam, i am dat block el nu stie ce bloc si ce apartament stie doar in ce cartier stau numarul de telefon nici atat.
Va rog sa ma ajutati ca nush ce se va intampla.
Dau funda si inca o data scuzati categotria!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A facut misto de tine.Nu stie ce sunt aia masoni daca il intrebi.Te-a luat de fraier.

| Doub a răspuns:

Lol, nu ţi se întâmplă nimic.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

A ras de tine, nu ti se intampla nimic. laughing Te asigur!

| Klandestin a răspuns:

Cati nu au sabi si etc acasa, atata timp cat nu ai amenintat/taiat pe nimeni cu ea, nu patesti nimic. Ala doar a facit misto de tine. Nu l-ai intrebat cum se numeste filmu? Vreau sa ol vad si eu.

| Qwertyuop2389 explică:

Stiu ca a facut misto de mine.La inceput m-am speriat unpic asa...Dar dupa mi-am dat seama ca e doar o gluma de doi lei ca normal nici nu stie unde stau...Si habar nu am ce trebuie au masonii cu shuriken...