| Biianca_8989 a întrebat:

:*. sunt foarte preocupata. :-

Răspuns Câştigător
| anonimanonima a răspuns:

Normal ca nu mai esti virgina!straight face
Neprotejat?!
Cred ca ar cam trebui sa te consulti cu un medic!
Sa nu cumva sa rammai gravida!
Daca te doare, e ceva normal.ca daca ai facut-o. daca vrei sa mai vbim cere-mi idlove struck
Sper sa nu ti se intample nimic
si apropo. daca poti sa te duci la farmacie sa-ti dea cva.sau cel mai bine la un doctor. ceremi id daca e ceva.big grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Poti sa fi luat o boala de la partenerul tau (in caz ca nu v-ati facut toate analizele necesare). Poti sa fii si insarcinata, riscul depinzand de perioada ciclului menstrual in care te gasesti.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să vă trăiască copilul! Numai eşti virgină. Baftă!

| dreamygirl a răspuns:

Mai femeie... tu spui ca ai facut sex si tot tu intrebi daca mai esti virgina?!?!?
Nu mai esti virgina! Felicitari! laughing)
Este posibil ca "isprava" ta sa-ti mai aduca si un bonus... O SARCINA! laughing
Bai fetelor, informati-va inainte!
Ce naiba e in capul vostru?!?!?

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Virgina nu mai esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaaamaa ce tare esti.erai domnisoara si acu esti fimeie.erai deosebita, acum esti obisnuita.erai cinstita, acum esti...ei.asta e.asa e viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fata nu mai ai cum sa fi virgina odata ce ai avut contact sexual... cel mai bine e sa mergi la un doctor