| RoxxYYY a întrebat:

Sunt putin confuza in privinta unui baiat.
Acum mult timp, eram foarte buni prieteni. Ma rog...la inceput am devenit foarte buni prieteni,dar a inceput sa imi placa de el si vorbeam foarte mult prin mesaje. Dupa un timp am aflat ca si el ma placea, deci ne placeam amandoi.Problema este ca odata mi.am arat gelozia fata de el, desi nu eram impreuna.Am vorbit in jur de 2 ore, iar cand am adus in discutie "trecerea la urmatoarea etapa"(mda..eu am facut-o,sunt cam tupeista de felul meu)el a evitat raspunsul,deci am evitat-o si eu.A doua zi, la scoala am vorbit pana la a patra ora.In pauza era la mine la banca si vorbeam, dar l-a chemat un prieten si a plecat spunandu-mi ca se intoarce indata.De atunci nu am mai vorbit deloc si inca nu vorbim cu toate ca suntem in aceeasi clasa. :/
Ce credeti ca i s-a intamplat? De ce a reactionat asa? Ce ar trebui sa fac? (tineti cont ca au trecut 4-5 luni de cand nu am mai vorbit).
(am nevoie de parerile de baietilor)

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Nu te place suficient, asa cum ai vrea tu.
Daca vrei un sfat, cauta-ti pe altul, mai ales ca, "tupeista" fiind, nu-ti va fi greu.
Daca erai importanta pentru el, NU pleca aflat in mijlocul unei discutii cu tine, nici daca-l chema ma-sa.
Oare cat de adanc si profund e unul in ganduri, daca discuta cu o fata pe care o PLACE...si pleaca pentru ca il cheama un...Gigel? laughing
Insisti cu el...o sa faceti sex...si atat.
Altul. happy
Trist, dar adevarat... happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Clar ca nu te place sau l-ai speriat pe baiat, e fb ca esti tupeista asa trebuie sa fi

| Danysan a răspuns:

Probabil ca el astepata altceva de la tine. Poate tu vroiai o Relatie serioasa si el doar o aventura.Asa ca cine stie poate s-a speriat si a rupt-o la fuga ca un lake!