| Roby2015 a întrebat:

tot eu cu alta intrebare laughing

Deci am o nelămurire : știți voi lichidul acela alb ce iese după "frecarea organului Genital" mie lichidul acela nu iese Alb e incolor seamana cu saliva dar este lipicios deci dece nu este alba alba e ceva legat de vârstă?
P.S : Am 14 anii

si va rog fara raspunsuri stupide!

Funda la cel mai bun rasp

6 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Este posibil sa fie tot saliva, caz in care ai o boala genetica grava numita "Spongicus Stuzpicudicus " Ca sa verifici, incearca sa gusti, sa vezi daca chiar este saliva

ps: Cand mai cresi, o sa fie mai alba, tongue

| mihai69 a răspuns:

E perfect firesc. Mai ai puțină răbdare, va veni și cea „albă" în curând. Bucură-te mai departe de senzații!

| LoveSleep a răspuns:

Ce lichid?
Trebuia să iasă ceva?
La mine nu iese nimic sad
Am trăit în neștiință 18 ani straight face

Răspuns utilizator avertizat
| danutzzeellu a răspuns:

Stai linistit... Se rezolva caand mai cresti laughing