| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste mesaje de noapte buna pentru iubit/iubita... Dar nu din cele care se gasesc pe net big grin fundita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| pisiiiiiiiiiiiii a răspuns:

`iti trimit prin stele, o gurita de placere si pe raza de la luan o duioasa noapte buna!
`Noapte buna puisor te sarut pe botisor iar acum vreau sa-ti soptesc noapte buna te iubesc!
`sa visezi ceva frumos si dulce la noapte. pe mine ceva normal la ce te gandeai? smug
Acum cand mii de stele stralucesc love struck si noaptea iar se lasabatting eyelashes eu de aici din departari wave iti trimit un inger ca sa te pazeasca ohappy
[ Cel mai frumos msj de noapte buna ar fi sa il scrii tu chiar din suflet love struck ] sper ca te-a ajutat un pic happy

2 răspunsuri:
| SimonykaTa12 a răspuns:

Noapte buna puisor te iubesc si te ador

cred ca te.am fost de ajutor big grin

| alexuta111 a răspuns:

Noapte buna dulcata, noapte buna scumpule, noapte buna o sa te visez, noapte buna iubire
funda?