| MaryMarik17 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva.Cine imi poate spune cum sa excit un baiat? Apropo trebuie sa stiti ca nu e iubitul meu.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| sEnOkHs a răspuns:

Buna,pai il ti de mana, te asezi foarte aproape de el, il saruti i pui mainile pe corp, te urci peste el in saruti, daca vrei il poti atinge in zona intima. Daca mai vrei sa iti dau detalii si ajutor contacteaza-ma pe mess: idok_one_ngw

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Un baiat se excita cand este iubit la maxim sau cand este mangaiat pe tot corpul, in special la organele sexuale.

| Green66 a răspuns:

Îi arăți tâțele! Dacă asta nu îl excită înseamnă că e gay și trebuie să cauți pe altcineva.

| Happyjump a răspuns:

Dă-i un cupon pentru reducere la shaorma, îmbracă-te provocator, fă-te plăcute, și pipăie-l

| Ginandros a răspuns:

Daca te referi la o apropiere fizica si emotionala, termenul cel mai nimerit nu este "excitare". Excitarea se refera la cresterea dorintei sexuale, reactie comuna atat baietilor cat si fetelor. La ambele sexe exista semne pentru masurarea excitatiei sexuale, dar la baieti devine evidenta odata cu erectia (cresterea si intarirea penisului). Iar cele mai comune tehnici de excitare, dupa cum spuneau si cei de dinaintea mea, sunt instinctuale (mangaieri, provocare, atingeri etc.)