| KaMy a întrebat:

Vreau si eu niste idei de coafuri pentru banchet (cat mai simple). Trebuie sa mentionez ca am parul lunghappy
Dau fundita!(scuze categoria)

1 răspuns:
| MissChocolatte a răspuns:

Poi depinde si de rochie ...si eu am banchet luna ailalta, si fiind ca am parul lung o sa il las asa despletit si o sa il ondulez putin, vre'o doua - trei bucle asa mai mari.
Tu il poti prinde in coada si sa iti lasi niste suvite in fata sau coc, si tot asa sa iti las niste suvite in fata tongue
La mine o sa arate exact ca in poza de la avatar happy tongue