| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey,un baiat imi dadea impresia ca ma place dar lui acum pe facebook dupa ce sa luat maicamea de el laughing sa ma lase in pace ii este cam "frica" intr-un fel zis.nuj si nu ma mai intrebat de vorba decat daca il intreb eu. Spunea ca vrea sa ne cunoastem chesti si chesti tongue oh go on dar nu stiu ca la scoala nu prea vorbim sa nu e vada ceilalti pentru ca vorbesc de noi.Nu ma suna cred ca nu vrea sa rasp. sau sa auda maicamea oh go on dar eu as putea vb cu e\l si m-am indragostit de el. Acum ce sa fac sa-l intreb eu de vorba? diferenta de varsta este de 6 ani si de acea nu vrea maicamea...dar ea nu are deloc incredere in mine!
Deci ar trebui sa-l intreb eu de vorba?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

De curiozitate mami, ce varsta avem?, daca zici, poate te ajut, dar asa, te sfatuiesc sa lasi gagicareala si grija te este scoala!
O zi frumoasa sa aihappy

| GirlLăvHell a răspuns:

Ce-ar fi sa inveti sa scrii...-.-
P.s: maicata are dreptate, ala nu vrea decat sex si atat nu te iubeste

| Azµre a răspuns:

Păi mi se pare normal diferență mult prea mare.

| BLeur a răspuns:

Te face face să suferi din mai multe motive :
1. Dacă e mai mare cu 6 ANI ca tine, e clar că se uită după altele.
2. Nu te sună probabil să nu fie maică-ta pe acolo şi să audă, dar oricum o relaţie între voi nu va fi posibilă pentru că îi e frică de maică-ta sigur laughing.

Lasă-l şi caută-ţi unu de vârsta ta, n-are rost să te vezi cu unul mai mare. Dacă era o diferenţă de. 2-3 ani, mai ziceam, dar sunt 6 şi e aiurea aşa.

| simonafrumoasa a răspuns:

Ce mai astepti of of intra tu cu el in vorba e clar ca simte ceva pentru tine.

| denissemrr a răspuns:

Invata romana.