| TobiRami a întrebat:

Imi place de el extrem de mult, dar imi e frica sa il intreb daca lui ii place de mine, daca ar vrea sa fie intr-o relatie cu mine sau ce sunt eu pentru el.

Deci, suntem colegi de clasa de un an, e venit de la alta clasa, ne cunoastem destul de bine, de fapt cu el vorbesc cel mai mult din clasa, ascultam muzica impreuna... Vorbim mai mereu in timpul liber pe facebook, pe jocuri si ne cunoastem unul pe altul (zic eu) destul de bine. Imi place de el de ceva timp, de destul de mult timp. Avem aceleasi interese, ne plac aceleasi lucruri, si asta m-a facut sa imi placa de el si mai mult.

A fost o intamplare recenta, ii placea lui de o fata din clasa, si ieri a intrebat-o daca vrea sa fie cu el. Ea i-a spus nu si cand am venit de la scoala era foarte trist, m-am chinuit sa il linistesc. Acum imi e si mai frica sa il intreb ceva de genul, dupa faza asta, mai ales ca mai e si facut praf de la tristete. Suntem clasa a 7a, nici nu stiu daca e momentul de iubiri si intrebari.

Va rog, dati-mi un sfat, cum sa i-o zic? Imi place de el, am fluturasi in stomac de cate ori ma gandesc la el, il vad... Dar sunt prea timida, imi este frica, daca nu vrea? Cum sa i-o zic, nu pot direct...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pentru putin. Vezi aici:
http://taineleseductiei.com/semne-ca-o-fata-te-place/
Daca vrei sa vorbim, ma poti contacta pe privat.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cucereste-l, nu ii spune. Da-i acele semnale pe care le dau fetele cand plac pe cineva.

| TobiRami explică (pentru SkyPilot):

Ummmm, care semnale? Eu nu stiu cum sunt alea... Pana acum doar am aratat intr-un mod mai decent ca imi pasa de el, astea sunt?

| SkyPilot a răspuns (pentru TobiRami):

Nu... te luminezi cand il vezi, ii zambesti, il privesti in ochi, iti aranjezi parul cand vorbesti cu el... ar fi multe.

| TobiRami explică (pentru SkyPilot):

Ok, mersi!

| SkyPilot a răspuns (pentru TobiRami):

Pentru putin. Vezi aici:
http://taineleseductiei.com/semne-ca-o-fata-te-place/
Daca vrei sa vorbim, ma poti contacta pe privat.

| abimaelstefan a răspuns:

Eu iti recomand sa citesti:
http://www.limbajuliubirii.ro/arta-seductiei/

Imi poti scrie daca ai o intrebare sau nelamurire.