| MyChemicalRomance a întrebat:

Hey, va cer ajutorul din nou.
Am un baiat in clasa pe care il plac foarte mult, de 1 an si sapamana trecuta i-am zis ca il plac, dar pe mess si a zis ca sentimentul e reciproc, si el ma place foarte mult dar nu putea sa imi zica.
Deci acum suntem impreuna, problema este ca nu vorbeste deloc cu mine la scoala si i-am zis asta pe mess si a doua zi m-a salutat, adica mi-a zis un "Buna" dar parca era fortat.Stiu ca este foarte timid, adica cu mine, ca {virgula} cu celalalte fete nu are nimic vb orice cu ele dar cu mine nimic si se vede ca ma place chiar mult, as vrea sa vb mai mult fata in fata, cum sa fac asta la scoala ca nu prea avem subiecte de discutie... ce sa i zic daca il intalnesc pe hol...sau cum sa intru in vorba cu el?
Va rog orice sfat ii bine venit. Va multumesc mult
Funda :X:*

Răspuns Câştigător
| Myst3ry a răspuns:

Daca este totusi asa de timid cu tine si cu celelalte fete nu, inseamna ca insemni ceva pentru pentru el. Incearca sa vorbesti tu mai mult cu el, ca sa se obisnuiasca cu tine sa va apropiati mai mult...:X

1 răspuns:
| alinutzaap a răspuns:

Poi apropiete tu de el la scoala daca lui ii este rusine nustyu.salut ce facii, gastesti tu ceva.big grin