| Biutsa_8336 a întrebat:

Hey`happy! Va scriu pentru. ca in sfarsit, simt ca si viata mea are sens. Dupa despartirea de fostul si primul meu prieten, eram complet distrusa, zi de zi.Nu credeam ca exista viata dupa el, simteam ca urasc totii baietii pentru. ca aveam impresia ca toti sunt ca el.In fine! Acum sunt fericita, de cateva zile sunt impreuna cu un baiat superb, nu am alte cuvintebig grin. E viitorul meu coleg de liceu, amandoi am terminat generala anul acesta.In sfarsit simt ca iubesc din nou, si nu pot decat sa ii multumesc lui.Cred ca relatia asta va avea si un viitor, adica daca (doamne fereste)ne vom desparti, nu cred ca nu ne vom putea reimpaca pentru ca ne vom vedea zilnic deoarece vom fi in aceeasi clasa 4 ani de zile... Voi ce credeti? Multuumesc ca ati avut rabdare sa cititi:*!

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Te felicit că ai putut să treci peste ce era şi acum ai început o altă relaţie. Multe fete ar trebui să te urmeze în acest mod. Cred că, cu acest băiat o să-ţi fie mult mai simplu şi mult mai uşor, ai grijă de el şi de tine şi mai ales de relaţia voastră.

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey!
Ma bucur pentru tine!
Cum a zis si ღAimee.sa nu iti mai faci iluzii. Fii si calculata in orice caz si pune-te pe primul loc pe tine.
Ai grija si multa fericire alaturi de el pe viitor!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai am o parere buna...Dar vr sa-ti sp sa nu iti mai faci iluzi
btf

| enverhoxha a răspuns:

Atenţie, băieţii sunt toţi nişte nenorociţi care vor doar un singur lucru (ştim bine care...)! Dacă are bani, cheltuieşte-i. Dacă n-are, caută-ţi altul.

| bbubby a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa fi atat de increzatoare in relatii pentru ca te ranesti singura. la varsta asta relatiie incep si se termina repede iar tu punand prea mult suflet ajungi sa suferi foarte mult. lasa timpul sa decida daca el este baiatul potrivit si cel cu care vei ramane. sper sa fiti fericiti si sa nu se repete povestea cu fostul. ( pFF ai grija ca daca DOAMNE FERESTE va veti certa va fi foarte greu pentru tine sa l vezi in fiecare zi.)

| Eka7Lyzza a răspuns:

Cred ca esti asaltata de fericire. din paate nu am trait sentimentul pe care tu il ai. esti si bobocel si e cel mai frumos an de liceu din cate mi-au zis ai mei. sunt doar in clasa a 7a poate ca nu ma crezi dar in fine. eu ma bucur foarte mult pentru tine in plus esti si fata, dar sa nu te bucuri prea raw sa faci vreo prostie cu baiatul ala ca pentru informatia ta mare parte a baietilor vor prietena doar pentru sti tu ce. AVIS AMATORILOR. si sper ca baietii sa nu comenteze astalaughing
succes:*