| nessayaR a întrebat:

Hey voi baieti de ce va distantati de o fata cand aflati ca aceasta va place?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa cum voi va speriati daca va zicem ca vrem o relatie serioasa deveniti invizibile, cine e curvar si panarama trece cu vederea si nu te mai baga in seama deloc sau zice cateva cuvinte si ramas bun dupa.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Te inseli toate spun ca toate vor relati serioase

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Daa dupa ce vede carnatul spun ca esti diferit si nu-ti mai pasa de ea laughing

| train55 a răspuns (pentru mgtow):

Da sunt si asemenea fete...

| Zenithf a răspuns:

Si unii se intreaba de ce fetele cauta sa vorbeasca cu baieti mai mari? Pai, daca astia de varsta voastra se comporta asa de pueril, cum sa nu?
Este simplu: se distanteaza pentru ca nu este in stare sa-si ia un angajament, nu stie ce sa faca mai departe, sau este neam cu Razgandeanu'. Oricum ar fi, este semn ca-l placi degeaba.
Ce sa faci atunci? Este el singurul baiat din clasa? Nu exista unul care nu le simpatizeaza pe toate fetele, dar poate are o slabiciune pentru tine, poate este tocilarul clasei, dar este persoana care merita o tona mai mult din atentia ta decat toti ceilalti.

| RAY a răspuns:

Frica ne distanseaza pe toti, frica de a fi respins, teama de necunoscut, atunci negi acea frica ca sa poti merge inainte in viata o spun din propie experiente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă e urâtă cu spume, se înţelege de la sine de ce.

| nessayaR explică (pentru anonim_4396):

Baiatul a spus ca simpatizeaza cateva fete din clasa printre care si eu. Diferenta e ca mie imi place de el. Si el mi-a dat cateva semne dar de ieri a inceput sa se schimbe nu mai vorbeste cu mine si se comporta la fel cum se purta inainte. Ma gandesc ca poate si-a dat seama sau poate a aflat ca il plac si de asta s-a racit de mine asa de tare.

| RAY a răspuns (pentru nessayaR):

Nu,trebuie sa vb cu el de ce sa te dai invinsa nici macar nu ai incercat cum poti afirma ceva, prima oara vb cu el un timp apoi vezi ce vrea

| Madayna a răspuns:

Poate pentru ca nu simt acelasi lucru, nu sunt atrasi de persoana respectiva.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Hei, fato, daca te-as baga si eu in aceeasi oala cu Dragusanca si te-as striga deacu' pe numele tau mic, "Panarama"?

| Florenta16 a răspuns:

Spun eu, chiar daca sunt fata.
Se distanteaza pentru ca probabil de cele mai multe ori ei incearca joculete murdare pe noi pentru ca noi cadem in plasa, apoi de fapt nu pe noi voiau sa ne cucereasca, si "apare" clasicul "Ramanem prieteni, nu inteleg gresit". mda, sau pur si simplu nu este pe asteptarile baiatului potrivit. Insa inainte de a judeca pe cineva cu ochii, ar fi bine sa judecam pe toata lumea cu inima!

Răspuns utilizator avertizat
| trixiiie a răspuns:

Pot să răspund eu?

Sunt imaturi. sad

| cupydo0n a răspuns:

Sunt multe raspunsuri la aceasta intrebare.
De obicei baieti cand afla ca o fata ii place se departeaza pentru ca nu vor sa fie cu acea fata, le este rusine cu aceea fata sau orice alt motiv desi sunt foarte buni prieteni baieti nu vor sa fie mai mult de atat.
Este cunoscut si faptul ca multi baieti refuza fetele datorita prietenilor care mai tarziu cand sar afla ar rade de ei gen "cum ba te-ai cuplat cu aia, asa ai ajuns".
Eu de exemplu nu imi doresc o relatie in acest moment si refuz orice fata care deschide aceasta discutie.
Alti poate sunt gay.
Alti sunt timizi si se tem sa se implice asa ca refuza.

Cel mai raspandit lucru din cel care le-am enumerat mai sus este cel cu prieteni. Baieti refuza multe relatii sau le ascund din cauza prietenilor.

O zi buna.

| nessayaR explică (pentru cupydo0n):

Si in aceasta situatie ce ar trebuie sa fac? Sa nu ii spun?

| RAY a răspuns (pentru cupydo0n):

Sper ca nu te deranjez, nu simti o nevoie sa faci sex sau sa vb cu cineva?

| cupydo0n a răspuns (pentru RAY):

Nu. Chiar nu simt nevoia.
Daca vreau sa vorbesc sunt miliarde de persoane pe glob de ce mas limita la una singura si sex face orice taratura pentru un suc nu ca n-ar fi de unde.
De ce sa tin o problema pe cap cand nu am nevoie?
Sunt tanar si ma doare fix in pul@.

| RAY a răspuns (pentru cupydo0n):

Ai dreptate

| BitKode a răspuns:

Deci eu nu stau cu o fata daca nu o iubesc, nu stau sa rad de ea cum fac altii, mai bine ii spun mai pe ocolite ca nu imi place de ea. Unii baieti nu stau cu o fata din cauza ca ea nu are forme, sau ca prietenii lor o sa rada de ei sau de frica sa nu ii faca sa sufere.Majoritatea nu recunosc ca sufera din dragoste.Eu sunt topit dupa o fata care nu ma place pur si simplu, dar nu pot sa fac nimic asa ca raman doar cu o poza de-a ei. Daca iti place de un baiat spune-i cand sunteti siguri, asa daca nu accepta macar nu vor mai fii si alti care sa stie. SUCCES!winking

| TudorGamer a răspuns:

Nu ne distantam! Pur si simplu nu-s tim cu sa reactionam si suntem putin timizi! Intelegetine!