| Aniela2777 a întrebat:

Hey, Vreau sa ma tund si nu stiu cum! Fetelor.help.vreau tunsori mai cool. ce se poarta acum, pls! Funda

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Nu-ti trebuie tunsoare cool sau ce se poarta, ci o tunsoare care sa te avantajeze si sa-ti puna in valoare chipul. Mergi la un coafor bun si vei primi sugestii de la profesioniste. In plus, au si catalog cu diverse tunsori din care te poti inspira si care pot fi adaptate la tipul tau de par, forma si expresia fetei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal sunt Ana si parerea mea e sa nu te tunzi ca parul e ceea ce are o fata mai frumos dar fa ce vrei

| aneth a răspuns:

Buna! hmmm pai depinde de still, am vazut ca se poarta ff mult cele scurte si mai ales cele gen rihanna, sau incearca cere cu breton intr-o parte avantajeaza orice fatabig grin