| Simooo97 a întrebat:

Hey! Vreau sa va pun și eu o întrebare in legătura cu orgasmul feminin. Cum faceți voi fetelor pentru a avea acea senzație "unica" deoarece eu ajung aproape de orgasm însă nu reușesc ch adevărat sa îl am deși iubitul meu face tot pentru ca sa îl am, însă e ca și cum ceva m-ar împiedica. Dacă aveți ceva sfaturi, o poziție anume nu ezitați sa îmi spuneti. Precizez ca poziția in care ajung aproape de acea senzație este cea in care sunt deasupra iubitului meu. Merci

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa il pui sa iti faca oral sau atunci cand stai tu deasupra sa iti stimuleze sfarcurile

| AXELL6668 a răspuns:

Eu zic ca pentru a ajunge la orgasm poate sa iti faca un oral.
Eu cel mai repede ajung cand prietenul meu imi maseaza clitorisul, te sfatuiesc sa incerci.