| Aryana112 a întrebat:

Heyy! Eu m-am transferat aici la scoala si sunt noua. Un baiat se comporta ff frumos cu mine. A inceput sa imi placa de el. Sa va zic niste faze si ziceti-mi daca credeti ca ma place si el. La ed fizica ploua asa ca am facut in sala... am jucat echipa mea si apoi a jucat alta echipa. Eu si cu 2 fete am ramas fara loc pe banca asa ca ne-am pus pe jos... El si prietenul lui m-au chemat langa ei asa ca m-am dus... am povestit ceva vreme despre scoala, despre chestii d-astea... apoi m-a intrebat daca cunosc colegii si i-am zis ca ii stiu pe unii... atunci mi-a aratat cativa din ei si m-a intrebat daca le stiu numele si eu i-am stiut pe toti, atunci m-a imbratisat si mi-a zis: oo bravo ii stii pe toti. Apoi si-a pus capul la mine in poala si si-a pus picioarele pe un alt coleg. Din grealseala m-a calcat si si-a cerut scuze neincetat. Apoi am inceput sa vorbim pe Facebook... in fine dupa cateva conversatii el mi-a scris:"Te", apoi eu i-am scris: ce? Si apoi el mi-a scris:nimic lasa trebuie sa invat la romana.
Deci oare ma place? Am uitat sa va zic ca la ed fizica a vrut sa alerge cu mine si colegul lui de banca strangea banii pentru culegeri. Si m-am dus sa-i duc banii si atunci i-a spus colegului sa ma scrie pe mine si apoi pe ceilalti. Deci ce credeti? Ma place oare? Dau funda plzzzz...

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Baiatul este in al 9-lea cer. Sigur ca te place. Totusi pare genul de baiat bun, acela care tine la cineva si se ataseaza, iar apoi daca se intampla ceva va suferi rau.

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Awwww, sooo cute.
Sigur te place.
Bafta!

| FluturasulVesel a răspuns:

Ce frumos! Sigur 99% te place! Ar trebui sa nul lasi si sa nu-i dai de sem ca ai placea pe altul! El atunci a vrut sa iti zica te plac! Daca ii timid fa tu prima pasul! Daca nu mai asteapta sa vezi daca chiar te iubeste, apoi poti face pasul! Foarte frumos! Ai grija numai sa nul pierzi si sa nu-i frangi aripile!

| donottouchmybody a răspuns:

Ce draguuut
Te place!