| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Se apropie sfarsitul scolii...happy. Si as vrea cateva ideei despre cum m'as putea imbraca. Termina a 6 a si diriga ne'a zis ca trebuie sa venim neaparat cu camasa alba si cravata specifica clasei noastre care este in carouri al si albastru inchis.Ma gandeam la o fusta mai scurta, niste balerini si camasa cu cravata, dar nu am fustita si pantaloni nu as vrea sa port ca oricum eu nu port prea des fuste, si acum am zis sa port ca totusi e ceva special.Deci...as vrea alte ideei sau sa imi spuneti unde gasesc fuste negre mai scurte in Brasovhappy. Cel mai bun raspuuns Fuunditsa!:X

1 răspuns:
| fripturici a răspuns:

Fusta de blugi daca gasesti s-ar putea potrivi, in rest dupa costumatia spusa de diriginta ta nu merg prea multe, eventual pantaloni si niste pantofi cu toc.

bafta.