| CherryGirl67 a întrebat:

Heyy TPUhee hee

Ziceti-mi si mie nume de familie ciudate... da nu inventate de voi, de care ati auzit... mersi mult:*:**:

12 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Deci am auzit prin politica multe si la altele exista nume de familie gen mustata, placinta am auzit si de putarulaughing asta e demential, tampeanu, singurellaughing

| looolliika a răspuns:

Uite aici :)).top 10 nume;) :) sper ca iti plac

http://www.youtube.com/watch?v=CLVZgk3EKwE

| HelloKitty20 a răspuns:

Sula,Turtoi,Chiş,Tcaci,Futachi.si nu sunt inventate de mine.

| ℓαυяα a răspuns:

Carcalete, muila, pisleaga, chichihazan, ciresel, dusmanescu, posirca, pasarica, laba, blegu, pizdelea, regulatu laughing) toate sunt adevarate happy

| andr33Andr3 a răspuns:

Vaca-Grasa Verginica laughing am auzit de el pe la TV

| ILoveMyBed a răspuns:

Pai: Dombici, Popoaia, Purice, Buruiana, Pornoul, Eram, Besiu, Iacobuci, Balta, Fundatura, Tarala, Curvu... majoritatea din cls mea laughing.

| PinkLips847 a răspuns:

Bradiribomran...chiar exista la mine in scoalarolling on the floor)rolling on the floor)

| geo9617 a răspuns:

Stiu eu vreo cateva nume ciudate :Aparece, Joacabine, Cincilei, Bandac, Aparasca. Sper sa fie bune numele astea. PS:nu le-am inventat eu nici unultongue

| BLURRR a răspuns:

Amu n-o eu iti dau + prenumetongueavel Ranga

| Claudiia a răspuns:

Buca.

| Manu_7313 a răspuns:

Cacaliceanulaughing

| crystyXD a răspuns:

Vacagrasa e realtongue