| beea22 a întrebat:

Heyz... cum saruta un berbec stiti? Eu sunt cu prietenul meu la inceputul relatiei si mi-a zis ca o sa ne sarutam si ma intreb cum saruta eu sunt genu asa mai aventuriera si imi place sa sarut french...deci la ce sa ma astept de la el?

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Eu is berbec si berbecii saruta incet si pasional:X zici ca ar saruta asa din toata inimalaughing) m-am saruttat odata cu un berbec si o fost foarte stas si ca lumea:Xlove struck pfaii si ce bine o fost day dreaming

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu te lua dupa zodie, e o mare porcarie, o sa afli atunci cand o sa va sarutati pentru prima data... Gandeste-te ca e o surpriza, asa o sa fie mai interesant cand o sa aflii...

| tuGatita a răspuns:

Eurynomus are dreptate. ai grija la exprimare. adica:un baiat care e in zodia berbec. nu un berbec laughing hai ca m-ai facut sa rad. si ca sa iti raspund:zodia nu are legatura cu felul cum saruta. saruta cum vrea el nu cum zic zodiile.

| eurynomus a răspuns:

Tre sa intrebi o capra cum saruta un berbec, ea stie sigur

| Dxi a răspuns:

Emiitzy are dreptate. Cam asa saruta un berbec. si eu sunt berbec, dar sincer nu cred ca are zodia vreo legatura, depinde de om. Uite de exemplu mie imi place sa ii musc buza in timp ce sarut, nu cred ca e caracteristic berbeculuihee hee

| bella_5744 a răspuns:

Si eu sunt berbec.sarutul tine de persoana fiecaruia nu de zodie, are mare legatura cu personalitatea lui, asa ca sarutul lui o sa fie ca si el.dar chiar nu conteaza zodia. oricum o sa fie ceva f interesant pentru ca te lasa sa astepti prea mult pentru un sarut.sa ne spui si noua cum a fost.succes

| beea22 explică:

In rpmul rand daca erati destepti cum spuneti berbecul este cu oaia si mai intai uitati-va la voi apoi criticati devil)

| IOOvreaCereale a răspuns:

Hmm.pai eu sunt berbec si toti baietii cu care m-am sarutat au zis ca sarut bestial:ddar nu conteaza zodia, ci depinde dde fiecare om