| anncutsa a întrebat:

Sunt de 3 luni cu prietenul meu si iesim in fiecare zi afara cu prietenii la o banca, acolo mai stam. vorbim, glumim. si am observat ca prietenul meu nu ma saruta absolut deloc. doar cand venim acolo doar un simplu sarut. iar cand plecam ii un french` straight face mai mult de atat nu.
eu de felul meu nu imi place sa ma intind la el, sunt o fire putin mai timida si il astept pe el dar se pare ca nu da nici un semn sad
ce pot sa fac, sa ii dovedesc ca eu asta astept big grin.
multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza oamenilor din jur.nici mie nu`mi place sa ma sarut in public.prietenii mai glumesc mai nu stiu ce si eu sa ma sarut pe acolo.nu m`as simti in largul meu. dar asta nu inseamna ca nu as iubi`o pe persoana repectiva.incercati sa iesiti doar voi doi.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dar eu cred ca si tu ar trebui sa il saruti nu doar sa astepti sa te sarute, stiu ca fetelor le place ca ele sa fie sarutate ca si eu inainte nu il sarutam pe prietenul meu asteptam sa ma sarute el, dar acum mi-am dat seama ca din moment ce suntem impreuna trebuie sa mai fac si eu primul pas... e foarte posibil ca el sa nu te sarute in public pentru ca are o anumita retinere, sau e o chestie de bun simt oarecum, nu e nimic rau sa te saruti cu cineva de fata cu altii dar fara exagerari, nici eu cu prietenul nu prea ne sarutam de fata cu altii, dar cand suntem singuri nu ne mai saturam unu de altuhee hee, depinde si de felul lui de a fi.Vb.cu el si vezi cum sta treaba, poti sa bati apropul despre asta sa vezi ce iti spune in plus nu e ceva rau sa il saruti si tu pe el nu sa astepti sa faca el mereu pasul.Si inca ceva... daca vreti sa va sarutati in voie si sa aveti intimitate atunci puteti sa mergeti undeva sa fiti doar voi 2, nu sa fiti mereu cu cineva, e mult mai relaxant sa fiti doar voi.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai unii baieti sunt mai timizi, mai emotivi. Spune ca ti-ar placea sa te sarute...sau saruta-l tu intai si apoi poate se va simti cu musca pe caciula si te va saruta si el.Mult succes iti doresc!happy

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai comunica cu el mai mult spune-i ce-ti place si ce nu. Spune-i ca u ai impresia ca nici nu sunteti impreuna la cum se comporta el cu tine... poate ii este rusine de prietenii lui...iesiti intr-o seara singuri sa vezi cum procedeazahappy

| Medis a răspuns:

Pai daca e cu prietenii acolo, sunt foarte sigura ca din pricina lor nu te saruta pe tine, cu toate ca, daca prietenii lui stiu ca esti cu el, nu inteleg de ce nu te saruta tongue. Oricum asa e normal fetele sa astepte sa fie sarutate de baieti. Dar incearca odata sa-l saruti uh pe el si vezi daca vrea sa te sarute, daca evita inseamna ca e din cauza prietenilor lui.

Multa baftawinking

| ..._7939 a răspuns:

Schimba si tu banca cu una care acorda credite sa vezi ce repede te saruta...laughing