| zuzu a întrebat:

Hheybig grin...
ati simtit vreodata flturi in stomnac fara motiv?big grin

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da am avut fluturi in stomac insa nu fara motv, am avut un motivlove struck, eram indragostita si simteam mii de fluturasi in stomac care isi faceau de cap de fiecare data cand il vedeam pe prietenul meu sau cand ma gandeam la el, ori ii auzeam voceahappy.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, de exemplu acum că-mi este foame laughing.

| Dizzydizz a răspuns:

Mereu a fost un motiv pentru care am simtit fluturi
poate te-ai gand la candva sau ai vz pe candva, sau tiai adus aminte de vreun ex. ew stiu:X
dar e un sentiment extrem de frumos as vrea sa il traiesc la nesfarsit:X

| vlaaddd a răspuns:

Am avut si eu acum ceva timp, insa de atunci, nici un fluture nu a mai indraznit sa intre in stomacul meu.

| Cryssy a răspuns:

Fara motiv nu. Am simtit si simt atunci cand ma intalnesc cu persoana pe care o iubesc. Sau cand ma saruta. straight face

| Fifylici a răspuns:

Da! si mi se intampla foarte des, simt asa ca un gol in stomac ce ma gadila fara motiv.

| ela_9708 a răspuns:

Da am simtit numai ca eu am avut motivehee hee de ex cand ma bucur de ceva, cand vad un baiat frumos care se baga in seama ca mine, si cand sunt la scoala si spun poezii in fata multor persoaneblushingbig grin

| Smoke_7892 a răspuns:

am fluturi in stomac cand il vad:X si mai ales atunci cand imi zambeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara motiv? Sigur ai inghitit unul!