| anonimus_5524 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va simtit rau, deprimati fara nimic un motiv?

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Da,sunt pur si simplu stari "specifice adolescentei",nu trebuie decat sa asculti muzica[are un efect mai special] sau sa citesti,de preferat sa faci orice lucru care te face sa uiti, aici depinde de tine daca:
#Sa asculti muzica
#Sa iesi in oras
#Sa citesti
#Sa te uiti la un film
Dar eu zic sa dai click pe melodia asta si sa o asculti, poate iti trece acea stare deprimanta:
http://www.youtube.com/watch?v=OzgEg4TvdLQ&feature=related
Because we are TEENAGERS

| Castorul a răspuns:

Da si in general asta se intampla SI de la oboseala.
Incearca sa tragi un pui zdravan de somn. Cand o sa te trezesti sunt mari sanse sa vezi lumea cu alti ochiwinking

| Destinee a răspuns:

Da ...in acele momente nu faceam nimic altceva in afara de asculta muzica ...nu vruiam sa vorbesc cu nimeni

| airam a răspuns:

Mi se intampla frecevent chestia astahappy nu poti uita ceva din trecuthappy de fapt nu poti uita in totalitatehappy