| buzeduulci a întrebat:

Hi all! Vreau şi eu nişte mesaje siropoasebatting eyelashes
Mă puteţi ajuta? big grin

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Toate de pe internet sunt siropoase laughing, așa că ai de unde alege!

| sensualus a răspuns:

Aha pe mail

| KinderBeeeib a răspuns:

Daca nu te-as fi cunoscut nu as fi fost fericita.

Ce e lumea mea fara tine?

Daca ma vei parasi viata mea fara rost va fi. Fara fericire si nici culoare.

Daca te vor iubii 1000 pritre ele voi fi eu, daca te vor iubi 100 printre ele voi fi eu daca te vor iubi 10 pritre ele voi fi eu, daca te va iubi 1 aceea voi fi eu daca nu te iubeste nimeni inseamna ca am incetat sa exist.

Dumnezeu a facut un puzzle din noi, oamenii, si rar gasim cealalta piesa potrivita, insa eu te-am gasit pe tine.

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!

ubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor

Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare.

IUBIREA e frumoasa. IUBIREA e trista si chiar daca e frumoasa sau trista ea exista.

IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul

Succes!

| e7d7n7 a răspuns:

Sper ca nu te gandesti sa trimiti ceva gen unui barbat, noua nu ne plac chestiile gen. Ba chiar le uram!

| buzeduulci explică (pentru e7d7n7):

Iubitului meu ii place. ce, toti barbatii sunt la fel si nu stiu eu?

| e7d7n7 a răspuns (pentru buzeduulci):

Da.

| buzeduulci explică (pentru e7d7n7):

Nu prea cred. ^_^

| e7d7n7 a răspuns (pentru buzeduulci):

Păi n-ai cum să crezi că n-ai dat de bărbaţi până acum, doar de fătălăi!

| buzeduulci explică (pentru e7d7n7):

Mda. oh go on

| buzeduulci explică (pentru e7d7n7):

I-am scris si o gramada de poezii de dragoste si a fost foarte incantat. nu vad care e problema in a fi romantic. poate unii sunt nepasatori iar unora le stralucesc ochii cand iubita lor le scrie cuvinte din inima.

| Pupamadulke123456 a răspuns:

Candva aveam si eu o inima, acum e la tine!