| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am nevoie de o parere pentru o colega. Va rog sa dati cat mai multe raspunsuri, chiar am nevoie.Deci, sa povestesc pe scurt despre ce e vorba.
Ea a fost cu un baiat timp de un an, acesta acum e intr-a 9-a, colega mea e a7-a. A (colega) era impreuna cu alt baiat pana ieri.Aseara, baiatul B (cel cu care fusese un an) a sunat-o si a chemat-o la el in cartier la jucam lapte gros.
B a venit inaintea noastra sa ne ia, dar nu singur, ci cu prietenul colegei mele. Fetei A ii place de B nu de actualul, pe care nu prea l-a bagat in seama.In fine, dupa cateva ore, i-a zis ca vrea sa se desparta de el.
Pe mess a vorbit cu B, l-a intrebat daca o place, iar el a zis ca nu stie. EI vorbesc foarte mult, is prieteni buni si o relatie ar putea strica totul. Mentionez ca ea a mai avut 2 relatii de cand s-a despartit de B, desi tot pe el il iubea, iar el nu a mai avut niciuna.
Credeti ca e bine sa fie din nou impreuna? El e genul de baiat bine crescut, cu mult bun-simt si foarte foarte de treaba.
Scuzati romanul, dar chiar am nevoie de ajutor si v-as fi recunoscatoare big grin

3 răspunsuri:
| muzicalBoX a răspuns:

A si B amandoua variante sunt bune

| theolina_8006 a răspuns:

Buna! va rog sa ma ajutati si pe mine. Am cunoscut un baiat, l-am intrebat daca ma place si a spus ca ii par draguta.Am vorbit despre relatie cu el, dar ivita raspunsul.Pe mess vb cu mine.Cum sa fac sa fiu cu el? Va rog mult ajutati-ma!(ma poti ajuta...plz)

| theolina_8006 a răspuns:

Eu sp ca ia sa stea cu baiatul de care ii place...cu oricine ar sta...tot la persoana iubita ii sta gandul