| Sevenup a întrebat:

Hi! Ieri i'am zis prietenului meu cam tot ce aveam pe suflet (adica... ca nu l'am vazut de multa vreme, ca nu prea vorbim, ca mereu gaseste scuze cand e sa iesim afara) si s-a suparat, dar pana la urma ne'am impacat.Eu tin foarte mult la el si ma las dusa de nas sad. Acum l'am intrebat daca iese afara si a iesit de pe messenger
Sincer nu mai stiu ce sa fac.
Va implor, ajutati-ma:-

2 răspunsuri:
| Darius_6848 a răspuns:

Scumpo, sincer dai papucii ca e clar ca nu mai vrea sa fie cu tine. e clar draga mea, o sa iti spuna orcine. gasesteti pe altcineva ca asta face misto de u sad

| nestiutorul94 a răspuns:

Eu cred ca nu tine la tine. Cel mai bine ar fi sa gasesti pe cineva care sa te aprecieze si sa te iubeasca!