| amOre) a întrebat:

Hi)
Il plac, ma place
vorbim pe mess, e ok, ne cunoastem de vreo luna asa mai apropiat, invatam in acelasi liceu...
I'am spus ca nu am incredre in nimeni, a zis ca bine fac...
acum insa, m'a pus intr'o situatie in care credeam ca ma minte referitor la un fapt facut de el, si l'am intrebat daca nu ma >mintesi a spus ca de ce ar face'o.sunt niste presupuneri de-ale mele, ca m'a mintit.cu toate ca nu era grava situatia, dar nu vedeam dc mar minti.
Intr'o alta zi l'am intrebat daca nu s-a suparat de presupunerea mea, a sp ca nu)ok fie<
de atunci nu'mi mai scrie, nu ma contacteaza [ de 3 zile

s-a mai confruntat cineva din voi cu asa situatie?
Oare dc a procedat asa?
simt ca inca ma mai place, si stiu asta, dar nu'mi pot explica dc nu'mi scrie?
rog sa ma ajutati)un gind, un sfat
ast rS.
mS :*

7 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Vorbeste cu el si zii de ce s-a schimbat asawinkingdoar asa poate afli

| myworldis5784 a răspuns:

Parerea mea este ca tipului i-ai cazut draga doar ca el a urmarit niste teluri si cind a vazut ca cu tine nu ii merge a disparut in cautarea altei victime, nu ii arata ca disperi dupa el...fii indiferenta si o sa vezi ca o sa fuga tipul din urma ta!
Probat pe propria-mi piele.si functioneaza perfect!

| cocolina a răspuns:

Eu cred ca acest fapt nu se leaga de presupunerea ta...in liceu e altfel decat in scoala generala, parerea mea e ca nu i`a mers cu tine si si-a intreptat atentia spre o alta persoanathinking se intampla frecvent chestii din asteastraight face sper ca nu te-am suparat...

p. s don`t worry, be happy!

| Butsilee a răspuns:

Nu prea intelegstraight face dar in fine incearca sa vorbesti cu elwinking

| anku_4442 a răspuns:

Poate se asteapta sa te duci tu la el. a vazut ca il placi si asteapta.insa sfatul meu e sa astepti sa vina el. daca te iubeste o sa te caute daca nu inseamna ca nu a fost sa fie.nu fi trista uita-te in jur lumea e plina de baietiwinking:*

| sollo a răspuns:

Da Coco sunt de acord cu tine, poate a vazut ca tu eai citit jocul pe care dorea sa-l faca...nu dispera totu va fi bine, daca tine la tine cu adevarat te va contacta peste un an, dar te va contacta

| robinho a răspuns:

Se tine tare