| amOre) a întrebat:

Hi)
il plac, ma place
vorbim pe mess, e ok, ne cunoastem de vreo luna asa mai apropiat, invatam in acelasi liceu...
I'am spus ca nu am incredre in nimeni, a zis ca bine fac...
acum insa, m'a pus intr'o situatie in care credeam ca ma minte referitor la un fapt facut de el, si l'am intrebat daca nu ma >mintesi a spus ca de ce ar face'o.sunt niste presupuneri de-ale mele, ca m'a mintit.cu toate ca nu era grava situatia, dar nu vedeam dc mar minti.
intr'o alta zi l'am intrebat daca nu s-a suparat de presupunerea mea, a sp ca nu)ok fie<
de atunci nu'mi mai scrie, nu ma contacteaza [ de 3 zile

s-a mai confruntat cineva din voi cu asa situatie?
Oare dc a procedat asa?
simt ca inca ma mai place, si stiu asta, dar nu'mi pot explica dc nu'mi scrie?
rog sa ma ajutati)un gind, un sfat
ast rS.
mS :*

4 răspunsuri:
| kally a răspuns:

Probabil se simte ofensat, are orgoliul lui, nu intelege de ce te-ai indiot de el(desi tu i-ai spus de la bun inceput ca nu ai incredere in nimeni). daca e o situatie minora in privinta careia ai presupus ca ar fi mintit, treci cu vederea peste, poate ca chiar ti-a zis adevarul.Incerca sa vorbesti tu cu el, fa primul pas si cere-ti scuze ca te-ai inselat in privinta lui( cu toate ca zice ca nu l-a deranjat presupunerea ta, in adancul inimi, nu se simte bine, dar e prea orgolios ca s-o arate).
Si.la urma urmei au trecut doar 3 zile, poate ca are ceva treaba, e ocupat sau i s-a intamplat ceva...mai astepta si daca nu-ti da niciun semn de viata, fa tu primul pas(poate ca asta astepta).happysucces!

| alexutzu00791 a răspuns:

Fa ti ordine n idei

| Bianca206 a răspuns:

Probabil ca e suparat pe tine, pentru ca poate ca el considera ca ai exagerat cu chestia aia cu mintitu`. ar trebui sa vorbesti direct cu el despre asta, sa-l ntrebi ce simte.cred ca asta e cea mai buna metoda, daca nu ai de gand sa astepti ceva timp pana are de gand sa te contacteze. bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=1094