| ofataoarecare_2381 a întrebat:

Hi!

intrebarea asta e pentru baieti.winking

ce fal de fete va plac? adica de care sunt mai apropiati mai deschisi care va atrag mai mult? e care vreti sa profitati si de care va. ti atasa?(cele mai timide sau cele tupeiste? alea mai retrase sau alea care voi sa iasa ci orice pret in evidenta? alea care au numa forme si in cap nimic sau alea care au si ceva in cap(binenteles nu ma refer sa fie destepte si urate big grin ), de alea care zic ca voi si fac ca ele sau alea care acolo le pui si acolo raman?laughing...

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu mersi, n-am nevoie de momâi. Poa' să arate oricum că tot n-are şanse pe la mine.
Nici de complexate nu simt nevoia.
Cât priveşte ataşatul de o fată cu care am o aventură, asta e posibil oricând.
Salut.

| AnOnyMus25 a răspuns:

Imi plac fetele care stiu ce vor-care sant putin tupeiste si care nu ar regreta o decizie..nu trebuie sa fie fotomodel, fiecare fata are ceva al ei cu care atrage sexul opus, in concluzie sincera fidela sa stie sa alinte cand trebuie sa arate ca ii pasa