| papusha_5161 a întrebat:

Hi! pai sunt o fatabig grin.si am 15 ani.[numele nu conteazaoh go on]. ca o fata obisnuitachatterbox m.am dus l liceuhappy.bun.in acel liceu.mi-am gasit"jumatatea"dar am stat cu el doar 5 zile... fiindca cica eram prea orgolioasa si prea geloasa[desi nu cred ca era un motiv prea bunoh go on.].bun.era prin septembrie.3 zile nu ne.am bagat in seama. ap0i a inceput ca tot felul de chestiute. a inceput sa ma pupe pe gura.sa ma i. a in brate. dar stiam ca asa face cu toate.si nu prea ma interesaoh go on.prin ianuarie. a inceput iar sa se tina de capu meu sa ne impacam. a stat dupa mine vreo 3 zile.asa ca m.am gandit sa. i acord o sansahappy. ne.am impacat.[ne.am intalnit.stiti voioh go on.]. apoi dupa 5 zile iar de stat cu el. a pus. o pe una sa-mi zica ca sunt impreuna[desi ei nu erau]. ca sa. i dau papuciisadsad. eu i.am dat.si acum numai pot.oh go on.ma gandesc la el. el se da la toate in fata mea. o pupa.vine la mine m i. a in bratse iar.nu stiu ce sa mai cred.:-s:-s.se uita dupa mine cand sunt cu baietii.:-s. voi ce >credeti?batting eyelashes.[multumesc; d

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

Specie de barbat greu de inteles voua se numeste baiatu prezentat in istorioara big grin... si eu am cam aceleasi probleme nu ma atrage nici o fata dar incerc sa le sarut pe toate sa le srang in brate sa imi alin singuratatea big grin... deci scurt nu are nici cel mai mic sentiment pentru tine

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Nu te iubeste !

| georgegs a răspuns:

Vrea.sa.te.faca.geloasa.ori.asc.iti.cauta.o.prietena.dupa.o.zi.la
alta.parasestel.cat.mai.rpd.numai.ii.da.atentie.

| bubblesx a răspuns:

Poate este nehotarat ce sa facathinking sau vrea sa te faaca geloasa:*

| Rrrr a răspuns:

Cred că nu te iubeşte şi probabil face chestiile astea ca să te facă geloasă sau sa te impresioneze sau pur şi simplu le face pentru că nu-i pasă ce crezi.
dacă ţinea cu adevărat la tine, nu înţeleg de ce s-ar fi purtat aşa.

| uningermik a răspuns:

Parerea mea e ca e un pic dus cu pluta baiatu asta nu stie ce e cu viata lui nu stie ce vrea de la viata.Eu cred ca nu ar trebui sa il bagi in seama tarateazal cu indiferenta ca si cum nu ar existasta.Il va dure rau si poate se va potoli si i va veni minte la cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 raspunsuri, 0 raspunsuri cistigatoare si o intrebare si mai dau si de citiva de alde "cica"incit am inceput sa cred cu totul altceva decit ce vrei sa ne expui cu 10 000 de cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-l! se fabrica si baieti mai de calitate

| Lopu a răspuns:

Daca el iti da atata indiferenta si tu la fel.
Eu zic sa nul mai bagi in seama nici un salutbig grin
Asa sigur o sa-ti dea mai multa atentie iti garantez! baftahappy