| Diana254 a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebarebatting eyelashes pe data de 1 martie am avut contact sexual, pe 21 mi-a venit menstruatia si m-a tinut cu 3 zile mai mult. Ciudat este ca acum nu mi-a venit si trebuia sa-mi vina de 2 zile, dar nici dureri de sani nu am deloc asa cum aveam pana acum.Mai am dureri de ovare si urinez foarte des. Poate sa fie vorba de vreo raceala? Sarcina nu cred odata ce mi-a venit in Martie...dau fundita! Multumesc

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ai dreptate... totusi este prea devreme pentru concluzii corecte.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

S-ar putea ca iepurasul sa-ti fi adus un bebe

| AliMiha a răspuns:

Probabil te-ai racit dar sa stii ca poate venii intre 21-35 zile happy noi majoritatea calculam la 28 zile dar si daca intarzie e destul de normal. Mai asteapta putin, dar fiind vorba chiar si de raceala, un medic e binevenit in rezolvarea problemei tale.