| silviu18 a întrebat:

Hi TpU! Eu am o iubita si ea si eu suntem cam timizi si stam cam de 2 saptamana, eu as vrea sa o pup dar sunt cam timid. ce sa fac ea este cu mine in clasa. ThanKs

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

E simplu...in nici un caz sa o faci acolo in clasa! Invit-o dupa ore la un suc la ceva ce-i place apoi mergi cu ea in parc, cumpara o floare si apoi sarut-o ai un motiv bine intemeiat nu? cand o fata primeste o floare sigur i se va deschide inima! Trebuie ca tu sa fii primul care face pasul decisiv! Multa bafta!

| mona a răspuns:

fi barbat si uita sa mai fi timid pentru cateva clipe si...sarut o [o sa te simti tare usurat parca ti s ar lua de pe suflet dupa aia]

| xMoTaNeL a răspuns:

Da cum bai fratica stai de 2 saptamani cu ea si nu ai pupat'o.N'am mai pomenit asa ceva.Fa'ti curaj frate.Tu esti p*a in relatia aia.Cum dracul stai cu ea fara sa o pupi.e ca si cum ati fi doar prieteni.Iti zic eu cum...te pregatesti inainte sa mergi la scoala.meditezi.iti faci curaj, te duci langa ea, ii spui sa se uite in ochii tai.va uitati ochi in ochi vreo 10 sec si dupa dai PUTIN gura spre gura ei.mai stai vreo 4-5 secunde si dupa o PUPI.Vezi sa nu'i bagi din prima limba'n gura ca nu'i frumos.doar daca vrea.'
SUCCES!

| greenmile00 a răspuns:

Pur si simplu gandeste-te ca esti barbat si ia atitudine!

| moni_9070 a răspuns:

Sa nu faci asta in clasa in vazul tuturor colegilor, asta sub nici o forma. poate ar fi frumos intr-un parc in timp ce va plimbati, sau cand iesiti la suc. Oricum amandoi o sa stiti cand va fi momentul potrivit iar cand se va intampla nu va mai exista timiditate rusine sau altceva.va fi chiar frumos.

| silviu18 explică:

ThankS tuturor!

| vladutz_4725 a răspuns:

Deci.O iei in coltul clasei"ii zici ca trebuie sa-i zici cv"(vrajeala) dupa aia ii spui vino mai aproapee mai aproape si o pup scurt iar incet incet o sa va dati drumu crede-ma mi-a mers.