| Nustiuce007 a întrebat:

Imi place de o fata mai mare decat mine cu 1 an si o luna si nu stiu ce sa fac ca nu suntem in aceeasi clasa, dar suntem in aceeasi scoala. Eu am 13 ani, iar ea 14, noi ne vedem doar de 2 ori pe saptamana la un club de karate. Ea nu prea ma cunoaste, dar nici eu nu o cunosc. Ne stim doar numele si la ce clasa stam. In raspunsul vostru sa luati in calcul ca sunt timid ca sa va dati seama cat de timid sunt, am stat 4 saptamani ca sa prind putin curaj sa o intreb in ce clasa este dupa ce m-a intrebat ea aceeasi intrebare.

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Ce sa faci, n`ai ce sa faci. Daca ai intrebat`o deja in ce clasa este, acum esti obligat sa o inviti la o inghetata."Buna.Este cald astazi.Hai sa mancam o inghetata dupa ore.Sa stii ca eu nu`mi impart inghetata cu nimeni de obicei dar pentru tine voi face o exceptie." adauga un zambet laaarg dar sa nu para ca vrei sa o inghiti. Daca are treaba, aman`o pe alta data, insa nu inainte sa-i ceri numarul de telefon (sigur are, ca in ziua de azi cand te nasti primesti si 1 telefon pe langa biberon, asa ca nu o lasa sa te pacaleasca ca nu are).