| Swallow a întrebat:

Hi TPU.Intrebare pentru baieti happy voua va place ca fata sa se imbrace casual adica blugi sau alti pantaloni cu cameshi(tricouri) si adidashi (ghete) sau in fusta cu diferite bluziti sexy si tocuri?! Care? & why?!happy N`am uitat de funda, am s`o dau celui mai detaliat raspunshappy

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Pai blugii ii pun in evidenta picioarele,rochita o face super hotlaughing decolteul e bun si ala daca este, depinde si la fiecare fata cum ii sta mai bine,ca daca are un fund beton o sa poarte mai mult blugi, si daca are sani frumosi, niste bluziti care sai scoata in evidenta si tot asa

2 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Eu prefer casualwinkingbig grin

| Predat0r a răspuns:

Mie imi place ca fetele sa se imbrace in fuste scuuuuuuuuurte, cu pantaloni dinaia scurti (nu stiu cum se numesc) asa si tricou sexy si scurt big grin.
P.S. Cand vad o fata in fusta foarteeeeee scuuuuurta raman cu gura cascata laughing