| youaremyfavouritecolour a întrebat:

am de gand sa pun o intrebare pentru toti baietii(fetele au voie numai sa comenteze). BAIETI voua ce va place la o fata? dau funda celui mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Imi place totul atâta timp cât mă iubeşte, ii pasă de mine, şi ar face totul pentru mine.Si fizicul contează, normal.La inceput toţi vrem vreo Barbie pe care s-o f., abia pe urmă realizăm că fizicul contează mai puţin decât caracterul si felul de a fi.

1 răspuns:
| jess01 a răspuns:

Pentru mine conteaza mai mult cum arata, dar mai important este sa fie desteapta, sicera