| AlllexandraXD a întrebat:

Hi TPU! Vreau sa va rog ceva: In seara aceasta este Wrestlemania 28. Cine se uita? Vreau sa rog pe cineva sa stea pe messenger cu programul team viewer deschis pentru a putea vedea si eu pay-per-view-ul. Am cautat azi peste tot si nu gasesc deschis nicaieri ca sa-mi incarc telefonul si sa cumpar show-ul.
Thnx!
(Scuzati categoria dar e cea mai vizionata)

6 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

Te mananca in cur, nu ai rabdare sa il iei frumos la o calitate 1080p de pe extern luni? straight face

| AlllexandraXD explică (pentru ZOB):

laughingEu vreau sa-l vad livebig grin. Ma poti ajuta?

| ZOB a răspuns (pentru AlllexandraXD):

Pai nu il mai da Sport.ro? De 2 ani il dau live, si din fericire fara comentariile lor idioate.

| AlllexandraXD explică (pentru ZOB):

Nu

| AlllexandraXD explică (pentru ZOB):

Trebuie sa-ti faci cont pe voyo.ro. Eu acum nu stiu cum sa fac sa imi incarc telefonul cu 5 euro ca sa-l vadhappy.

| ZOB a răspuns (pentru AlllexandraXD):

Ei, a fost genial spectacolul. sa il vezi cat mai repede