| WhineUP a întrebat:

Hmm.este vb despre un baiatsad si nu orice baiat, unul special. Ne-am cunoscut de pe facebook, imi parea dragut si i-am lasat like dupa care mi-a lasat si mie si mi-a cerut id de mess.Am vorbit cateva zile si a inceput sa-i plac si el mie.Stiu,nu ne-am vazut in realitate dar...asa.
Imi spunea pe mess"mie mi s-a pus pata pe tine si nu ma las pana ce nu vei fii pr mea" eu puneam mereu semne banale, credeam ca ma ia la vrajealaoh go on.Si mno in cealalta zii dupa discutia noatra si-a facut prietenastraight facestraight facestraight face:... L-am "esti cu x"? el "tuh ce zici" eu" nu stiu" el"pai is si nu" eu "adica" el" pai e mai complicat" eu "voi stiti" si apoi mi-o cerut web si mi-a zis ca is frumos si din asteaoh go on sad. off nu stiu ce sa fac, cum sa-l catigsad Eu o cunosc pe pr lui suntem "prietene" si il inseala.si ma gandesc sa-i sp sau nu, voi ce ati face?:sad sfatuiti-ma va rog nu stiu ce sa faccrying imi place mult baiatul astacrying plss TPUcrying

5 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Trebuie sa inveti sa invingi sentimentele astea. Nu-l placi, iti garantez. La voi, fetele, toate sentimentele sunt amplificate, va indragostiti atat de usor. Asta e o prostie. Viata nu e structurata asa. Cati ani ai? Ai mai avut prieteni inainte? Nu ai fost dezamagita de ei? Lasa-l in plata Domnului, vor veni si altii.

| adina20042007 a răspuns:

Eu nu as mai incerca daca el este atras de alta fata

| danydanydany a răspuns:

Nu te merita.

| Alecsandri a răspuns:

Lasal sa fie cu aia, nu te merita

| Alecsandri a răspuns:

Dami id tau ca si eu sunt singur si hai sa vorbim. Ce zici, da-mi id dau printr-un mesaj.